Kosmetika Kolin - naše služby - IPL Laser
novinky úvod naše služby kosmetika kontakt fotogalerie ceník řasy

Kmenové buňky

Profesionální ošetření pleti s vysoce revitalizační, regenerační, oživující a hydratační silou aktivních látek: rostlinných kmenových buněk ze vzácného druhu jabloně nebo z alpské rostliny protěže, kaviáru a retinolu. Hodí se pro všechny typy pleti. Ideální je na váčky a tmavé kruhy pod očima, dále pro ošetření zralé pleti a pro redukci vrásek a příznaků stárnutí.

Výsledky ošetření

  • Minimalizace vrásek v oblasti očí a rtů
  • Posílení tkáně víček a dodání pružnosti
  • Jas a energie očí
  • Plastičnost a svěžest rtů

Aktivní látky a technologie

Rostlinné kmenové buňky
Tyto buňky způsobují tvorbu nových keranocytů a stimulují fibroblasty (buňky pojivové tkáně) - spouští regeneraci pleti. Zachovávají regenerační sílu, oddalují proces stárnutí pleti, zachovávají její mladistvost a vitalitu a výrazně uvolňují vrásky.

Čistý retinol ve formě molekulárního filmu
Stimuluje buněčnou výměnu a posiluje syntézu bílkovin, která je důležitá pro regeneraci tkání a výrazně omezuje vznik vrásek. Molekulární film v jedné velmi tenké vrstvě dokonale přilne na pokožku a tím maximalizuje pronikání retinolu do tkáně a zajišťuje stabilitu molekuly při okysličování.

Kaviár je bohatý na vitaminy (A, B, B2, B6, D), minerály, aminokyseliny a lipidy. Je mocným zdrojem revitalizace pleti, které dodává pružnost a vláčnost. Je výborným spojencem v boji proti příznakům stárnutí.

Hexapeptid Tento důležitý polypeptid obsahuje 6 aminokyselin, které mají viditelný uvolňující účinek na vrásky.

Bioamiskin Bioamiskin je kyselina hyaluronová nové generace – je odolnější, intenzivně podporuje hydrataci a eliminaci vrásek.

Komplex „eye life“ Komplex s obsahem výtažku z rozchodnice růžové a s okysličujícími kvasnicemi působí speciálně proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima.

Proč je oblast očí a rtů tolik zatížena? Okolí očí a rtů obsahuje minimální množství mazových žláz, je tedy méně chráněné. Jemná a tenká pleť je vystavovaná neustálým mikropohybům a postupně ztrácí svou správnou funkčnost.

Víte, že v průměru denně mrkneme až 15 000krát? Oční okolí tak často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Okolí rtů je obzvláště citlivé na přibývající věk: postupem času ztrácejí rty keratin, splaskávají a ubývají na objemu, což způsobuje vznik vrásek.

Rostlinné kmenové buňky

Co je kmenová buňka?
Kmenové buňky jsou základem života, protože mají schopnost regenerace a přeměny na jiný, identický typ buněk. Největším ložiskem kmenových buněk je spodní vrstva pokožky. Pokud během procesu stárnutí kmenové buňky nejsou vhodně stimulovány, jejich činnost - a tedy i tvorba nových buněk, ochabuje. Pro obnovení reprodukční schopnosti těchto buněk je třeba je povzbudit, aby mohly vznikat nové buňky a obnovila se celistvost struktury pleti.

My využíváme rostlinné kmenové buňky V produktech Bioline jsou využity rosltinné buňky ze dvou přírodních zdrojů:

• ze vzácného druhu jabloně Uttwiler Spatlauber - přispívá k obnově pokožky vlastní silou a k dlouhověkosti epidermálních buněk

• z alpské rostliny protěž - tato horská rostlina roste v extrémních podmínkách: velké rozdíly teplot,intenzivní sluneční záření. Její přežití spočívá ve výborné ochraně a v obnovovacím systému, který zachovává neporušenost krásy květiny. Produkty mají proto vysoké revitalizační, ochranné a zkrášlující vlastnosti.

(C)2008 GENIUMDOT.NET