Kosmetika Kolin - naše služby - prodlužování řas - NOVINKA
novinky make-up naše služby kosmetika kontakt fotogalerie ceník řasy

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Prodloužení řasDíky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte...

Na jakém principu řasy JB COSMETICS fungují? Na vlastní řasy se aplikují JB COSMETICS řasy speciálním medikálním adhesivem, řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu
i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, proto tak přirozené
a zároveň pevné.

S řasami JB COSMETICS se ráno probudíte již „nalíčená“ a jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání, sauna, tanec bez obav z kruhů pod očima. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí, více než na vlastní. Líčit se můžete, ale již nemusíte.

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas. Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chloru.

Syntetické řasy JB Cosmetics jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou vyleštěná speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní. Vlákna řas JB Cosmetics jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí.

Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

PROČ ZVOLIT JB COSMETICS

  1. Nejširší sortiment zboží! 5 druhů JB Lashes profi lepidel z USA. Nabízíme řasy jednotlivé (sypané), v paletkách, objemové, barevné, melírované, řasy s kamínky.. 5 zatočení, 5 tlouštěk a 10 délek.
  2. Nejvyšší kvalita za dostupnou cenu (díky přímému odběru od výrobce - mateřské firmy v USA).
  3. Klíčové produkty firmy JB COSMETICS jsou vyráběny přímo v USA! Pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Číny apod..)
  4. Odborná školitelka s praxí na stovkách klientek byla certifikovaná přímo mateřskou firmou v USA. Sama nosí JB prodloužené řasy od r. 2008. Možnost školení v anglickém jazyce.
  5. Training Studio JB Cosmetics - výhradní zastoupení firmy JB COSMETICS pro ČR a SR - je zaměřeno pouze a výhradně na profi kurzy prodlužování řas.
  6. JB COSMETICS dbá na přirozený vzhled (nikoliv efekt "mrkací panny", který vede k přetěžování a poničení vlastních řas), absolutní bezpečnost a přesnost práce (neviditelné spoje). Jen tak se dají prodloužené řasy nosit neomezeně dlouho.
  7. Originál JB certifikátu z USA je celosvětově platný.
  8. JB COSMETICS vyvinula kolekci LASHFOOD - revoluční řadu organických produktů pro růst vlastních řas. Klientka má možnost si rapidně zlepšit stav vlastních řas před, během i po aplikaci prodloužených řas.
  9. Široká škála JB produktů k "Péči poté". Všechna lepidla určená na prodlužování řas rozrušují přípravky na bázi oleje. Bude-li klientka používat své řasenky či odličovače - spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou naruší.

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO KLIENTKY O PÉČI PO APLIKACI JB COSMETICS ŘAS

 

(C)2008 GENIUMDOT.NET